Wpadliśmy na pomysł, opowiedzieliśmy o nim i zrealizowaliśmy swój plan. Tak w telegraficznym skrócie powstała nasza fundacja.
Stacja Motywacja to przystanek na drodze do lepszego życia. Przystanek, na którym wymówki wysiadają.
Motywujemy, organizujemy szkolenia i kursy oraz prowadzimy badania naukowe w mediach społecznościowych.

Cześć jestem Paweł!

Aktualnie czuję się szczęśliwym człowiekiem na właściwej ścieżce życia. Wejście na nią zajęło mi 35 lat życia. Od 4 lat rozwijam siebie, podnoszę się i buduje. Robię to dla siebie, dla dzieci dla bliskich.

Dla wszystkich innych założyłem fundację. Po to, aby szybciej weszli na swoje właściwe ścieżki. I czuli się pewniej i lepiej z sami z sobą.

Lubię Tomasza Edisona za to, że nigdy się nie poddawał. Podziwiam Briana Tracy, bo pomaga innym odnaleźć właściwą drogę i się na niej utrzymać.

Cenię wojowników i zwycięzców, którzy walczą o lepszą edukację dla swoich dzieci, o jakość języka codziennego, o wyniki sportowe i biznesowe.

Podziwiam ludzi dbających o życie i zdrowie innych, o godne dziś, o uczciwość i szacunek, o wartości i zasady. Marzycielem jestem i szczęściarzem. Kolekcjonerem błędów życiowych i celów gigantycznych.

To ja Monika.

Mam dar cierpliwości dla ludzi. Potrafię uczyć i wyjaśniać. Szanuję i doceniam wysiłek, jaki ludzie wkładają w pracę.

Tworzę profile na Facebooku. Piękne i budujące społeczność. Jestem pracownikiem idealnym, bo inaczej nie umiem. Szukam wyzwań i lubię rozmaitości. Dlatego pracuje u siebie.

Jestem realistką i perfekcjonistką. Lubię dobre grafiki i zdjęcia. Social media to moja odwzajemniona miłość.